دیگ های بخار

«آریا نوین پارسه »، با بهره گیری از دانش روز دنیا و نیروهای متخصص و کارشناسان کارآمد اقدام به طراحی و تولید انواع دیگ های بخار نموده است .

دیگ های بخار «آریا نوین پارسه »مطابق با استاندارد EN 12953 طراحی شده است و مورد تاییدیه طرح از اروپا می باشند . فولادهای مصرفی در ساخت مناطق تحت فشار از نوع A 516 G 70 و لوله های انتقال حرارت از نوع بدون‌درز آتشخوار می باشد .

جوشکاری قسمت های تحت فشار که بالاترین کیفیت جوش و یکپارچگی را فراهم می کند به روش (زیرپودری ) و بصورت تمام اتوماتیک انجام می شود .

در دیگ های بخار «آریا نوین پارسه» کلیه ی خطوط جوش مطابق با استاندارد های ملی و بین المللی توسط نمایندگان اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران آزمایش می شود .

«آریا نوین پارسه »کلیه نیروهای جوشکار خود را از ،
آزمون صلاحیت جوشکاری گذرانده و افراد با اطمینان ؛
گواهینامه ی معتبر مراکز بازرسی را دریافت کرده اند .

هر دستگاه در «آریا نوین پارسه »
مجهز به پانل فرمان تمام
اتوماتیک از قطعات‌مرغوب و با کیفیت کشورهای صنعتی اروپا بوده و مجهز به هشدار دهنده های ایمنی

بدنه ی دیگ ها با عایق بندی فایبر، از سرامیک نسوز صورت می گیرد که قابلیت تحمل دما را تا 1260 درجه ی سانتیگراد را داشته و مقاومت بی نظیری در برابر نفوذ رطوبت دارا می باشد . این نوع عایق کاری از پشم سرامیک نسوز می باشد که در این روش علاوه بر مقاومت بالا در مقابل شوک های حرارتی موجب سبک
شدن درب ها نیز می شود.

استفاده از الیاف سرامیکی در عایق کاری ،
موجب می شود عایق کاری جدید با عایق اولیه یکپارچه شود .
بنابراین با رعایت کلیه ی الزامات و استانداردها کمترین اتلاف انرژی را از جداره های دیگ شاهد هستیم .

«دیگ بخار افقی فایر تیوپ » یکی دیگر از انواع دیگ های تولید شده توسط «آریا نوین پارسه » می باشد که فاکتورهایی مانند مصرف بهینه و راندمان بالا، سهولت تعمیر و نگهداری ، کم حجم بودن و استحکام بالا از ویژگی های ممتاز این محصول می باشد .
طراحی این دیگ ها از نوع فایر تیوپ ، فولادی ، افقی ، سه پاس و Wet Back بوده که قابلیت کار با سوخت های مختلف مانند گاز ، گازوییل ، مازوت و سوخت های جامد را دارا می باشد .
در «آریا نوین پارسه » برای سهولت در انجام سرویس ها ، بازرسی ها و تعمیرات احتمالی ، طراحی کوره و لوله های انتقال حرارت به گونه ای طراحی شده که محفظه دود و کوره کاملا مستقل از یکدیگر باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید