آریا نوین پارسه،ارزش های اصلی ما ، اعتقادات ما
personاحترام به حقوق مشتریان
biotechتحقیق و توسعه
check_boxکنترل کیفیت
all_inclusiveخدمات پس از فروش
high_qualityبرترین محصولات تولیدی داخلی و خارجی
support_agentرضایتمندی و اطمینان مشتریان

«آریا نوین پارسه» از سال 1350 با هدف ارایه خدمات در حوزه تاسیسات مکانیکی ساختمان بنا نهاده شد.

این مجموعه در ابتدا با عنوان «حرارت مرکزی سپاهان» به منظور انجام اجراء تاسیسات مکانیکی ساختمان و خدمات تاسیساتی در شهر اصفهان فعالیت خود را آغاز نمود. در ادامه با گسترش سطح فعالیت ها و شناخت بهتر از بازار و محصولات تاسیساتی داخلی و بین المللی، گروه بازرگانی خود را با برند «آریا نوین پارسه» شکل داد.

چارچوب تفکر ما در «آریا نوین پارسه» بر مبنای مشتری محور و ارزش آفرینی بر نیازهای مشتریان شکل گرفت و ماموریت ها و چشم انداز ما در این راستا هدف گذاری گردید.

ماموریت ما:

احترام به حقوق مشتریان باعث گردیده واحد های فروش، تحقیق و توسعه، فنی و مهندسی آریا نوین پارسه، خود را ملزم به شناسایی، کنترل کیفیت، شناخت بازار، نیاز بازار، خدمات پس از فروش برترین محصولات تولیدی داخلی و خارجی کنند که هم راستا با ارائه محصولات با کیفیت و قابل رقابت در بازار کار، نصب و خدمات پس از فروش آنها را در دست بگیرد تا رضایتمندی و اطمینان مشتریان از نوع محصول انتخابی را بالا ببرند و ماموریت چندین ساله خود را هدف گذاری و ادامه دار پیش ببرند.

چشم انداز ما:

کسب رضایت مشتری و ارزش آفرینی به اعتماد مشتریان با انتخاب محصولی با کیفیت و حق داشتن خدمات پس از فروش مستمر و در دسترس.

ما در بازرگانی «آریا نوین پارسه» مفتخریم که در راستای عمل به ماموریتمان و تحقق چشم اندازمان، برندهای برتر تاسیسات مکانیکی ساختمان که با استانداردهای جهانی همسو می باشد را برگزیده ایم و با بهترین شرایط به مشتریان ارزشمندمان ارایه نماییم. در این راستا برخی از برندهای مطرح برگزیده شده عبارت اند از: