فروش فن کویل در شیراز

آریانوین پارسه مرکز فروش انواع فن کویل استان شیراز

خرید فن کویل یکی از مهم ترین تصمیمات در زمان طراحی و اجرای سیستم تهویه مطبوع منازل و ساختمان ها است. در پروژه هایی که از چیلر برای تامین سرمایش ، استفاده می شود در واقع فن کویل برای توزیع سرمای تولید شده بهره می برند. یک مزیت مهم در فن کویل این است که در فصل سرما با ورود بویلر و یا پکیج به مدار ، گرمایش را نیز توزیع می کند.

در بخش های مختلف استان شیراز نوع معماری و تراکم ساخت و ساز متفاوت است ، به همین دلیل توصیه می کنیم قبل از خرید فن کویل در مورد انواع و ویژگی های هر کدام اطلاعات کافی به دست آورید. ما در این مقاله به معرفی انواع این دستگاه خواهیم پرداخت. اگر برای خرید به دریافت اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. ما از انتخاب تا خرید و نصب صحیح فن کویل های مناسب در کنار شما خواهیم بود.

ساختار فن کویل

 

 

اصلی ترین قطعات آن ،  یک فن ، کویل حرارتی و یک برد الکترونیکی ساده هستند.  فن کویل سقفی توکار و برخی مدل های زمینی ، برد الکترونیکی ندارند.

 کویل حرارتی

خود از دو بخش تشکیل شده است ، لوله های مسی که در حالت گرمایش ، آب گرم و در حالت سرمایش ، آب سرد از آن عبور می کند ، و پره های آلومینیومی که به آنها فین گفته می شود. هوا بین فین های آلومینیومی دمیده شده و پس از تبادل حرارتی با آنها ،  به فضای مورد نظر وارد می شود.

فن دمنده

می تواند فلزی و یا غیر فلزی باشد. مدل های فلزی مقاومت بالایی در برابر آب با دمای بالا دارند و قیمت آن ها نیز بیشتر است. فن های غیر فلزی معمولا در مدل های ارزان قیمت نصب می شوند.  الکتروموتور وظیفه انتقال انرژی و به حرکت در آوردن فن را دارد. موتورها از 3 دور تا حداکثر 8 دور ، طراحی می شوند.

سینی درین

 در فصل تابستان دمای رطوبت هوا در برخورد با کویل دستگاه ، دمای خود را از دست می دهد و تبدیل به آب می شود. این آب در سینی درین جمع شده و معمولا توسط یک پمپ و لوله درین ، تخلیه می شود. با توجه به این که سطح سینی درین همیشه مرطوب است ،جنس آن بسیار اهمیت دارد. سینی درین را از ورق گالوانیزه ضد زنگ ، ABS و یا استیل می سازند.

فرم درخواست خرید فن کویل در اصفهان

انواع فن کویل مناسب ساختمان ها در شیراز

فن کویل ها در دسته ها و مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند. با توجه به شرایط پروژه ، کاربری و مساحت اتاق ها می توانیم مناسب ترین آن ها را انتخاب کنیم.

  • فن کویل زمینی

  • فن کویل زمینیفن کویل ایستاده

  • خرید فن کویل در اصفهانفن کویل دیواری

  • فن کویل دیواریفن کویل سقفی

  • فن کویلفن کویل کاستی

  • کاستی چهار طرفهفن کویل کانالی (داکتی)

فن کویل کانالی

 

برای خرید فن کویل در شیراز ، با ما تماس بگیرید. 

شماره تماس : 03132242937

شماره همراه: 09137305102