فروش عایق صوتی و حرارتی در شهرکرد

مجموعه آریانوین پارسه ، نماینده انحصاری برند لینکران در استان چهارمحال و بختیاری

 

برای خرید انواع عایق های صوتی و حرارتی در  شهرکرد و دریافت مشاوره رایگان ، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید:

دفتر فروش : 03132242937
مدیر فروش: 09137305102
پشتیبان فروش: 09137305107

"*" indicates required fields

نام*
محصولات مورد نیاز*

 

 

چرا از عایق الاستومری استفاده کنیم؟

عایق الاستومری

عایق های الاستومری نسل جدیدتری از عایق های صوتی هستند که بر پایه پلیمر تولید می شوند. از ابتدای تولید این عایق ها ، محبوبیت آنها به سرعت افزایش یافت. مقاومت آن در برابر رطوبت از ویژگی های منحصر به فردی است که مورد توجه قرار گرفت.  با پیشرفت تکنولوژی های تولید و دردسترس قرار گرفتن این عایق ها به شکل  عایق رولی ، لوله ای تقریبا جای انواع سنتی را پر کرده است.

در استان چهارمحال و بختیاری نیز از سال های پیش ، خرید و استفاده از عایق های الاستومری ، رایج شده است. امروزه در تمام پروژه های مدرن شهرکرد ،  عایق الاستومری برای لوله ها ، موتورخانه و تاسیسات مکانیکی نصب می شود.

مرکز فروش انواع عایق در شهرکرد

قبل از خرید عایق حتما با مشاورین و کارشناسان صحبت کنید تا بهترین گزینه را انتخاب نمایید. باید اول هدف خود را مشخص کنید. هدف از عایق کاری ممکن است جلوگیری از عبور صدا و یا آکوستیک کردن فضای مورد نیاز باشد. ممکن است بخواهید از اتلاف انرژی جلوگیری کند و یا مانع خوردگی و پوسیدگی تجهیزات تاسیساتی شود.

 

پس از آن باید کاربری پروژه و طریقه استفاده از عایق را مورد بررسی قرار بگیریم. رطوبت و شرایط آب و هوایی نیز در انتخاب عایق بسیار اهمیت دارد.

کارشناسان مجموعه آریانوین پارسه آماده ارائه مشاوره رایگان در خصوص خرید و نصب عایق صوتی و حرارتی در استان چهارمحال و بختیاری هستند.

خوشحال می شویم پاسخگوی سوالات شما باشیم.