مرکز خرید فلاش تانک ایرانی و خارجی در استان اصفهان

آریانوین پارسه ، نماینده رسمی معتبرترین تولیدکنندگان فلاش تانک توکار و روکار در اصفهان

فلاش تانک توکار والسیر

یکی از ملزومات اساسی ساختمان ها فلاش تانک است که با توجه به این که به صورت مداوم با آب در تماس است ، کیفیت آن بسیار اهمیت دارد. در چند زمینه باید به این کیفیت توجه کرد.

  • مقاومت در برابر پوسیدگی : آب عامل بسیار قوی برای خرابی قطعات مختلف است. متریال بی کیفیت به سرعت در برابر آن آسیب می بیند. باید مطمئن شویم که تمام قطعات ریز و درست این سیستم کاملا مقاومت داشته باشد.
  • دارای کلیدهای قوی و مستحکم : کلیدهای فلاش تانک چون همیشه در معرض فشار هستند باید به گونه ای طراحی شوند که در طولانی مدت توان تحمل این فشار را داشته باشد.
  • رسوب ناپذیری : آب قرار است در مخزن فلاش تانک راکد بماند. مشکل بسیاری از فلاش تانک ها دقیقا همین است ، رسوب آب در آن و از کار انداختن سیستم. مخصوصا در اصفهان که آب دارای املاح بسیاری است. پس در هنگام خرید فلاش تانک به این نکته دقت کنید.
  • صدای کم : در محیط آپارتمانی اصفهان ، صدای فلاش تانک می تواند بسیار آزار دهنده باشد. پیچیدن صدای کشیدن سیفون در کل ساختمان یک فاجعه و مایه خجالت است. اما با انتخاب درست می توان این مشکل را نیز برطرف کرد. برخی تولیدکنندگان توانسته اند این مسئله را با موفقیت حل کنند.
  • قیمت مناسب :  قطعا قیمت یک عامل مهم در خرید فلاش تانک است. از دو نظر می توان این مورد را در نظر گرفت : یکی قیمت اولیه است که با توجه به کیفیت منصفانه باشد. از زاویه دیگر باید توجه کرد گرچه قطعات بی کیفیت کیفیت پایین تری دارد ، اما به سرعت نیاز به تعمیر و یا تعویض دارند.

فرم درخواست فلاش تانک

 

برای خرید فلاش تانک در اصفهان ، با ما تماس بگیرید. 

شماره تماس : 03132242937

شماره همراه: 09137305102